Niespodzianka dla szefaWszystkim pracownikom zależy na tym, by ich szef był zadowolony. Znacznie ułatwi to współpracę i pomoże w zachowaniu dobrych stosunków. Dlatego też, gdy ma on imieniny, czy inną ważną uroczystość warto obdarzyć go niezapomnianym prezentem.

Oryginalne prezenty

Jednak, znalezienie takiego prezentu nie zawsze jest łatwe. Zawsze chce się wybrać coś eleganckiego i niebanalnego, ale nie ma się pojęcia, co to może być. W tym wypadku z pomocą może przyjść sklep internetowy o nazwie Snob-Shop, gdzie znajdują się wyjątkowe produkty dekoracyjne. Zdecydować można się na przykład na figurki, które zostały wykonane z ogromną precyzją i potrafią zachwycić dosłownie każdego. Pasują one zarówno do pomieszczeń w stylu retro, jak i nowoczesnych i mogą posłużyć jako dekoracja – kiedy chce się dodać wnętrzu elegancji (na przykład w stylu marynistycznym). Jakie to mogą być figurki? Przede wszystkim będą to:
– aluminiowy koń szachowy – z wykończeniem wykonanym brązową patyną,
– aparat retro na stojaku,
– jacht do zawieszenia na ścianę
– mini gramofon drewniany,
– model motocykla,
– model samochodu,
– mosiężna lampa żeglarska,
– samolot na podstawie, z wykończeniem z niklu,
– wiatraczek biurowy (w stylu retro) na baterie, wykonany z metalu w kolorze mosiądzu,
– skarbonka: beczka z palisandru, mosiężne okucia – mała albo duża,
– waga szalkowa mosiężna zdobiona skórą.
Każda z tych figurek stanowi niemal małe dzieło sztuki. W podobnym guście są inne ozdobne bibeloty, jakimi są astrolabia i globusy. Występują one w różnych postaciach – mogą mieć złote lub srebrne kolory, mosiężne lub drewniane podstawy (albo obręcze) oraz różnorodne detale. Wszystkie zachwycają swoją wysoką estetyką i jakością wykonania.

Lampy

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że niebanalne prezenty dla szefa to także lampy. Ale nie takie tradycyjne i nudne, jakie można spotkać w wielu sklepach, w sklepie internetowym Snob-Shop można znaleźć bowiem coś naprawdę wyjątkowego. Wiadomo, że lampy przydają się w każdym pomieszczeniu, bo zapewniają niezbędne oświetlenie. Jednocześnie mogą stać się doskonałym elementem dekoracyjnym – trzeba je po prostu dobrze wybrać. W wielu biurach będą one mogły wtedy zbudować wyjątkowy klimat i dodać im niebanalnego stylu. Najlepsze będą lampy na biurko np. z przeciwwagą, mosiężne lub skórzano-mosiężne, albo usytuowane na trójnogu. Ciekawym pomysłem są też mosiężne lampy naftowe w stylu retro (albo żeglarskim). Takie prezenty na pewno będą niezapomniane i wyjątkowe, szczególnie, że nawiązują do orientu albo stylu marynistycznego.

Odwiedź sklep Snob Shop i wybierz idealny prezent: https://snob-shop.pl/

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceń: 0 (z 0 głosów)