Trudno nie zauważyć, że ludzie coraz wyżej cenią różne mniej standardowe ozdoby w swoich domach. Dlatego właśnie, coraz większą sprzedaż notują sklepy z obrazami na szkle. Dzisiaj zarówno obrazy, jak i inne produkty ozdobne ze szkła cieszą się rosnącą popularnością.

Druk UV

Nie ma wątpliwości, że wydrukowanie czegokolwiek na szkle nie jest zadaniem prostym. Bez zaawansowanego sprzętu nie jest to absolutnie możliwe. Drukowanie na szkle wymaga bowiem zastosowania specjalnej, nowoczesnej techniki drukarskiej, która do umieszczania grafik na materiale wykorzystuje promienie UV.

Wybór obrazów na szkle

Niewątpliwie, wybór, jeśli chodzi o obrazy na szkle jest dziś ogromne. W samym tylko sklepie axitech dostępne są dziesiątki obrazów na szkle. Wśród nich są zdjęcia na szkle, ale także oryginalne grafiki.

Oczywiście, nie łatwo jest wybrać najlepszy obraz. Trzeba mieć dobry zmysł estetyczny, aby potrafić wybrać zdjęcia na szkle idealnie komponujące się z innymi ozdobami, jak również z całym wyposażeniem danego pomieszczenia.

Z oświetleniem czy bez?

Coraz częściej można dziś natrafić na oświetlane obrazy na szkle. Jednakże, oświetlenie dotyczy przede wszystkim paneli szklanych, które trzeba jednak uznać za produkty bardzo mocno zbliżone do obrazów. Generalnie rozróżnia się dwa typy oświetlenia paneli, tudzież obrazów. Pierwsze z nich to oświetlenie całej powierzchni danej grafiki. W takiej sytuacji panele wyglądają troszkę jak telewizor. Niemniej jednak, można również oświetlić jedynie krawędzie paneli czy też obrazów. W takiej sytuacji dają one niewielkie światło i nie są w stanie rozjaśnić ciemnego pokoju. Całościowe oświetlenie paneli natomiast może zastępować niewielką lampkę.

Obrazy a panele

Panele to również te elementy szklane, które przedstawiają jakieś grafiki, często także zdjęcia. Niemniej jednak, są też różnice między klasycznymi obrazami na szkle, a panelami szklanymi.

Przede wszystkim, obrazy szklane są tworzone na wzór zwykłych, tradycyjnych obrazów. Ich rozmiar nie jest więc szczególnie duży, nigdy nie zajmują całej ściany. Co innego natomiast panele, które przeważnie zajmują absolutnie całą długość ściany. Warto pamiętać o tym, iż niezwykle ważny jest wybór dobrego rozmiaru paneli, aby zmieściły się na danej ścianie. Najlepiej panele szklane sprawdzają się w kuchni, dobre są również do łazienki. Zwykle wiesza się je pomiędzy blatami kuchennymi a szafkami, bądź też nad umywalką, ale pod lustrem w łazience.

Poznaj najlepsze panele szklane | Axitech.pl | http://axitech.pl/

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceń: 0 (z 0 głosów)