Branża e-commerce z roku na rok rośnie w siłę. Obecnie sklepy internetowe odgrywają coraz większą rolę w handlu. Wszystkie sklepy internetowe muszą jednak swoje produkty wysyłać do klientów a w przypadku wysyłki ogromne znaczenie odgrywa odpowiednie zapakowanie towaru. Jest to szczególnie istotne, ponieważ jeżeli klient otrzyma uszkodzony produkt to bardzo często może nie wrócić więcej do sklepu. Dlatego też z myślą o sklepach internetowych proponujemy opakowania klapowe (więcej).

Są to opakowania wykonane z tektury, które dzięki odpowiedniej konstrukcji bez większego problemu można zamknąć i ochronić wysyłany produkt przed uszkodzeniami. Możliwość zamknięcia opakowania gwarantuje to, że żaden z elementów zamówienia nie zgubi się podczas transportu. Oferowane przez nas opakowania to opakowania kartonowe, które dzięki wykorzystaniu tektury o odpowiedniej grubości gwarantują duże bezpieczeństwo wysyłanym towarom. W naszej ofercie posiadamy kartony klapowe o różnej wielkości tak, aby bez problemu można było dopasować je do wielkości przesyłki oraz zmniejszyć jej koszty.

Oferowane przez nas kartony posiadają odpowiednie wgniecenia, przez co ich złożenie nie wymaga użycia siły i jest banalnie proste. Nasz flagowy produkt to jednak kartony z nadrukiem. To właśnie one wykorzystywane są przez liczne globalne marki zajmujące się handlem. Karton z nadrukiem pozwala na wyróżnienie się na tle konkurencji oraz utrwalenie wizerunku marki wśród klientów. Karton tego typu to, więc nie tylko sposób na bezpieczny transport produktu, ale i również sposób na zareklamowanie się wśród szerszego grona. Dlatego też zaczyna korzystać z niego coraz większa liczba klientów, którzy pragną zwiększać swoje zyski oraz być postrzegani, jako profesjonaliści.

Opakowania kartonowe są ciekawa propozycja, ze względu na swoje standardowe wymiary. Opakowania mogą być stosowane jako jednostki transportowe. Świetnie sprawdzaj się w transporcie, można je idealnie ułożyć na paletach, co pozwala na optymalizację czasu i przestrzeni potrzebnej do transportu.

My, jako producent opakowań kartonowych dbamy przede wszystkim, o jakość sprzedawanych przez nas produktów. Dbamy o to, aby każdy karton był trwały oraz wykonany z grubej tektury. Z nami będziesz, więc w stanie zabezpieczyć praktycznie każdą przesyłkę i bezpiecznie wysłać ją do klientów. Jest to szczególnie istotne dla osób sprzedających produkty wykonane z porcelany bądź szkła, których uszkodzenie mogłoby być bardzo kosztowne.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 10.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceń: 0 (z 0 głosów)