Kiedy decydujemy się na remont naszego mieszkania, zazwyczaj chcemy aby wyniósł on nas jak najtaniej, a pozostałe pieniądze możemy wtedy przeznaczyć na nowe meble bądź inne elementy dekoracyjne. Dlatego przedstawimy wam poniżej kilka wskazówek, jak samodzielnie przeprowadzić remont w domu, czyli malowanie krok po kroku.
Oczywiście na początek musimy pozbyć się wszystkich mebli z pokoju, bądź zestawić je na środku i przykryć specjalną folią malarską, aby nie uległy one zniszczeniu oraz zabrudzeniu.
Następnym etapem naszego remontu będzie oczyszczenie ścian z wszelkich nieczystości, zabrudzeń, tłustości, a najlepiej jest to wykonać woda z dodatkiem szarego mydła. Malowanie to ostatni etap remontu do którego jeszcze nam daleko, musimy bowiem poczekać, aż ściany dokładnie wyschną oraz zagruntować je, a wcześniej sprawdzić czy nie ma w ścianach żadnych ubytków, które należałoby zaszpachlować.

Ostatnim czasy bardzo popularne są gładzie, jednak wymaga to pełnego zaangażowania oraz profesjonalizmu ze strony,  która taką pracę wykonuje. Zajmuje to również więcej czasu niż zwykłe gruntowanie i malowanie. Jednak jeśli chcemy by nasze nowe mieszkanie miało odpowiedni wygląd trzeba trochę nad tym popracować. Po tych wszystkich czynnościach możemy już zabrać się za ostatni etap jakim jest malowanie.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceń: 0 (z 0 głosów)