Poszukując miejsca w sieci, gdzie spełniają się senne marzenia dzieci, najlepszym miejscem może stać się Senna Sówka.

Bogata oferta sklepu

Intuicyjna w nawigacji strona firmy, prezentuje szeroką gamę dostępnych produktów. Są to przede wszystkim pościele dla dzieci i niemowląt uszyte z bawełny oraz z flaneli. Zarówno pościel do łóżeczka dziecięcego, jak i pościel dla dzieci starszych, dostępne są w rozmiarach 120×90 centymetrów i 135×100 centymetrów. Każdą z nich można zamówić w jednym z około czterdziestu dostępnych wzorów (ich galeria dostępna jest na każdej przeglądanej karcie). Gama produktów oprócz poszewek na pościel zawiera także same poduszki i kołdry. Jednak pościel dla dzieci to nie wszystko. Do każdego jej kompletu można dokupić moskitierę lub baldachim (plus stojak), a także prześcieradło, czy łóżeczkowy przybornik. Dostępne są także ochraniacze, które nie pozwolą na to, by dziecko zakleszczyło się, czy uderzyło w szczebelki, będą także świetną ochroną przed przeciągami. W ofercie Sennej Sówki znajdują się również poduszki i kocyki z pluszu minky (z wystającymi kuleczkami), które są nie tylko przyjemne w dotyku, ale także stymulujące dla rozwoju dziecka (może ono uczyć się chwytać). Oprócz rzeczy związanych ze snem, można kupić tu również rożki i beciki (także minky) niezbędne do noszenia dzieci, i zapewniania im odpowiedniej temperatury, ale przede wszystkim stabilizacji. Firma oferuje też tetrowe i flanelowe pieluszki w kilku rozmiarach.

Jak zamawiać?

Na stronie internetowej firmy Senna Sówka, bardzo szybko i niezwykle łatwo można zamówić wybrane produkty. Wystarczy w nie kliknąć, a one zostaną dodane do wirtualnego koszyka. Każda pościel, która jest dostępna w kilku wzorach, w czasie zakupu znajdzie się w polu wyboru:
właśnie tam wybiera się swój preferowany wzór. Zamawiając kilka różnych rzeczy, można zdecydować się na to, by wszystkie były z jednakowego materiału, lub też można łączyć różnorodne wzory – wszystko zależy od potrzeb klientów. Po wybraniu wszystkich potrzebnych produktów, wystarczy założyć swoje konto, podać dane osobowe i sfinalizować zamówienie. Dostawa powinna zająć nie więcej niż siedem dni roboczych. Darmowa dostawa obowiązuje przy zamówieniach powyżej trzystu złotych. Dodatkową zaletą jest to, że jeśli chce się komuś zrobić prezent, wybrane produkty zostaną ładnie zapakowane i nie będzie obawy, że zostaną do nich dołączone ceny. Jak więc widać, bogata oferta i niezwykle prosty sposób zamówienia zachęcają do tego, by skorzystać z usług Sennej Sówki.

Zobacz też: Ochraniacze do łóżeczka | Senna Sówka | https://senna-sowka.pl/kategoria-produktu/ochraniacze-do-lozeczka/

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceń: 0 (z 0 głosów)