Nieskromnie muszę stwierdzić, że śmiało można mnie nazwać złotą rączką, gdyż praktycznie każda drobna robótka, jakiej się nie chwycę jest przeze mnie sfinalizowana. Od paru dobrych lat nie wyobrażam sobie, abym mógł zaprzestać wykonywanie swojej pasji, jaką za swojego życia zaszczepił jeszcze we mnie mój ukochany i nieodżałowany, świętej pamięci dziadek.

garażBędąc złotą rączką, jestem także miłośnikiem moich samochodów, o których dobrobyt staram się zawsze pamiętać, nawet gdy muszę pozostawać po godzinach w swojej firmie zajmującą się projektowaniem grafiki do aplikacji internetowych. Moje samochody są dla mnie jak dzieci. Za każdym razem jak tylko zejdę do swojego garażu, aby umyć swój samochód, wypolerować jego karoserię, czy też wytrzepać dywaniki samochodowe odczuwam niepohamowaną radość podobną do radości małego dziecka, które dostało właśnie przed chwilą swoją ulubioną zabawkę, na którą czekało całe długie lata. Niestety, pod koniec minionego miesiąca jedna z lamp w moim garażu popsuła mi się. Początkowo byłem przekonany, że jest to zaledwie drobna awaria, którą szybko uda mi się załatwić poprzez zwyczajną wymianę żarówki lub w najgorszym razie poprzez sprawdzenie instalacji elektrycznej co nie stanowiło dla mnie najmniejszego kłopotu.

Niestety, pomimo moich najszczerszych chęci naprawy okazało się, że cała instalacja elektryczna spaliła się i nadawała się w całości do wymiany. Postanowiłem w tym momencie skorzystać z najnowszych rozwiązań technologicznych obecnie dostępnych na rynku i zakupiłem poprzez stronę lumines.pl specjalne profile LED aby zamontować je w mojej przestrzeni garażowej dla zwiększonego oświetlenia moich ukochanych samochodów. Najpierw zdecydowałem się na zakup pojedynczego profilu, tak żeby go móc wypróbować. Profil do taśm LED stał się tym, czego było mi trzeba do uzyskania prawdziwie anielskiego image w moim garażu. Dzięki zastosowaniu takiego zabiegu udało mi się uzyskać niepowtarzalny wręcz efekt oświetleniowo-wizualny, który spowodował, iż moje samochody znalazły się literalnie w blasku.

Nie tylko zyskałem na prawdziwej jakości oświetlenia, ale przede wszystkim udało mi się wprowadzić niezwykle ożywiony powiew nowoczesności do mojego garażu, do którego wprowadziłem prawdziwie świeży klimat. Od teraz tym bardziej ciężko będzie mi się oderwać od mojego ustronnego miejsca, które jest dla mnie prawdziwym ukojeniem od codziennego znoju i obowiązków.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceń: 0 (z 0 głosów)