Sprawy związane ze ślubem, potrafią przytłaczać narzeczonych, którzy nie spodziewali się, aż tak wielu obowiązków. Każdy, nawet najmniejszy aspekt ceremonii trzeba dograć, by cieszyć się potem “świętym “spokojem. Wszelkie kwestie związane z ceremonią w kościele, musimy konsultować z księdzem, który nam posłuży dobrą radą i wsparciem. To z nim ustalamy termin naszego ślubu, wszelkie jego elementy i części składowe uroczystości w kościele. Do tego dochodzi wybór sukni ślubnej i jeśli nie mieliśmy zmartwień, to już je mamy.

Wesele na naszej głowie

Organizując wesele, sami nie wiemy do końca, jak ciężka praca przed nami. Udajemy się w poszukiwania lokalu na nasze przyjęcie, dobieramy menu, zespół, fotografa, kamerzystę itd. To wszystko kosztuje nas sporo nerwów i nieprzespanych nocy. Najważniejsze to nie tracić głowy i racjonalnego myślenia. Osoby funkcyjne, mam na myśli, fotografa, muzyków, wybierajmy z polecenia znajomych, aby były to osoby sprawdzone i godne zaufania.

Fotografia ślubna

Fotograf ślubny to osoba, która zajmuje się wyłącznie wykonywaniem zdjęć ślubnych, krótkich teledysków ze ślubu itd. Właściwą osobą na to stanowisko znajdziemy w Internecie. Ale jak wiemy, Internet to zbiorowisko wielu informacji, dlatego niezbędna będzie wyszukiwarka Google, która wyszuka dla nas dokładnie takie wiadomości, jakich będziemy potrzebować w danej chwili. Wprowadzamy frazę >fotografia ślubna< i dostajemy ogrom wyników, dotyczących tego tematu. Warto to przeczytać i mieć ogólny zarys wiedzy z zakresu fotografii ślubnej. Oprócz teorii, znajdziemy namiary na fachowców zajmujących się tym typem fotografii, ich prace, kosztorysy, oferty. Po zapoznaniu się z wszystkimi sylwetkami, możemy podjąć ostateczną decyzję.

Fotografia Ślubna Kraków

Złote zasady

Pragnę przedstawić kilka kluczowych zasad, jakie obowiązują w trakcie planowania i organizacji ślubu i wesela. Pierwsza – zrobić sobie zapas czasu. Decyzje podejmowane w stresie są często złymi decyzjami, których potem żałujemy. Kolejna to zwracajmy uwagę na ceny.

Warto zrobić sobie listę 20-30 fotografów z których wybierzemy tego jedynego. Nie ma co śpieszyć się z wyborem i podejmować szybkie decyzje. Wszelkie przygotowania oraz plany należy rozpocząć jak najwcześniej. W pierwszej kolejności zaleca się znalezienie wielu artykułów ślubnych, aby dowiedzieć się wielu przydatnych informacji na temat organizacji wesel.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 10.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceń: +1 (z 1 głos)